Çalışma Sürelerini Hesaplayın

installguideİşyeri Hekimi ve İşyeri Güvenliği Uzamanının çalışma sürelerini hesaplama araçları için sayfamız.  

Devamını Oku >>

Tehlike Sınıfınızı Öğrenin

installguideŞirketinizin tehlike sınıfını, faliyet alanınıza göre şirketinizi en iyi ifade eden alanı Pdf dosyasından bularak öğrenebilirsiniz. 

Devamını oku >>

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu

installguideBu Kanunun amacı; işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının....

Devamını Oku >>

Gören Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

GÖREN OSGB,  Çorlu da iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak üzere kurulan, gerekli donanım ve yetkili personele sahip, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nca 08.05.2014 tarihinde yetkilendirilen Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimidir.

Önce Güvenlik! Felsefesi ile yola çıkan GÖREN OSGB ailesi olarak, müşterilerimize; kazasız, fiziksel ve ruhsal olarak tam bir iyilik hali içinde bir çalışma ortamı SAĞLAMAYI kendine HEDEF edinen ekip ruhumuzla, tecrübemizle ve hizmet kalitemiz ile bu alanda güvenilir bir marka yaratma yolunda sağlam adımlar atmaktayız.

Amacımız, müşterilerimizin bakış açısıyla, gerçek ihtiyaçlarını görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmektir. Birlikteliğimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkelerimiz; “İnsana saygı, dürüstlük ve sırdaşlıktır."

“Sizin için, Sizinle beraber…” ilkesi ile çalışarak, müşterilerimizle birlikteliğimizden elde ettiğimiz tecrübeyi yine müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Geçerli ve güvenilir bilgiyi, beceriyi, birikimi birey ve toplum yararına hizmete dönüştürme yolunda yürürken bize ihtiyaç duyan birey ve kurumların her zaman yanında olacağımızı saygı ve sevgiyle taahhüt ederiz…

Neden Gören OSGB ?

Yasalardan doğan tüm yükümlülüklerinizi sağlamada  GÖREN OSGB destekçiniz olacaktır.

  • İşyeri Hekimi, risk grubuna göre İş Güvenliği Uzmanı, Sağlık Elemanı gibi elemanları görevlendirme yükümlülüğünüz olmayacak. İhbar ve kıdem tazminatlarını düşünmeyeceksiniz.

Devamını Oku....

Gören OSGB Bülten

Bilgilendirme maillerimizi almak için E-bülten listemize kayıt olun...
Joomla Templates - by Joomlage.com